608 982 897 info@plata.cz

O firmě

Doprava PLATA CZ s.r.o.

Společnost Doprava PLATA CZ s.r.o. je ryze českou společností. Máme k dispozici šest nákladních vozů s otevřenými návěsy (platy). Spolupracujeme s více jak 30 firmami v rámci ČR. Pokud nestíháme s naší kapacitou, další vozy si najímáme.

   Naší prioritou je převoz nadměrných nákladů převážně ve stavebním průmyslu. Převážíme nadměrné betonové jímky, stavební materiály, dřevo, silniční panely atd. Dokážeme odvést náklady do hmotnosti 30ti tun. Naše vozidla mají povolení k převozu nadměrných přeprav do šíře 3,5 m a výšky 4,5 m. V současné době rozšiřujeme služby zákazníkům o práce jeřábem Tatra 148 o nosnosti 20tun a zemní práce traktorbagrem JCB.

Individuálně se věnujeme každému zákazníkovi a chceme, aby byl spokojen a požadovanou přepravu měl zprostředkovanou včas a zboží doručené bez poškození. Naši řidiči jsou profesionálové, jsou flexibilní a svou práci vykonávají velice kvalitně.

       Pokud máte zájem o spolupráci, požadujete převést Vaše zboží nebo máte volná vozidla a chcete s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše zavolání.